קורסי שוק ההון

0

קורס השקעות בשוק ההון
10  מפגשים (4 ש"א אחת לשבוע)

קורס המתמקד בעולם ההשקעות בשוק ההון. התהפוכות שעבר שוק ההון בשנים האחרונות הדגישו ביתר שאת את הצורך בידע פיננסי. הקורס פותח בפניך צוהר לעולם חדש, ומאפשר הכרות מרתקת עם העולם הפיננסי הסובב אותנו. תעודות סל, סטרקצ’רים, קרנות גידור, הפכו מושגים שאנו שומעים עליהם יותר ויותר, מבלי באמת להבין במה מדובר. לאור כמות האינפורמציה האדירה המורעפת עלינו הבלבול חוגג. על מנת להתמודד עם המציאות החדשה שנוצרה, אנו ממליצים ללמוד את התחום הפיננסי ולרכוש מיומנויות חדשות, במטרה להבין כיצד מושפעים הנכסים שלנו מהתפתחויות כלכליות.הקורס מקנה כלים לניתוח וקבלת החלטות השקעה. הקורס הינו קורס הכרחי, חיוני ונחוץ, המספק “ארגז כלים” חכם ומעשי לחיי היום יום.

קורס השקעות מתקדם – לפי שיטת וורן באפט
8  מפגשים (4 ש"א אחת לשבוע)
במהלך הקורס תלמד כיצד לאתר מניות ערך, כיצד לבחון איתנות של חברה, איך לשלוף מידע מהותי מהדוחות הכספיים, כיצד לאתר מידע רלוונטי באתרי האינטרנט, כיצד לקבוע את שערי הכניסה והיציאה בכל פוזיציה. הקורס יקנה לך כלים מעשיים ופרקטיים לבחירת מניות ואגרות חוב תוך התמקדות במודלים להערכת שווי מחיר של מניה, אג"ח ואג"ח להמרה. בנוסף, תקבל כלים אפקטיביים לניהול תיק השקעות עצמאי. במשך עשרות שנים פיתחו משקיעים שיטות שונות ומגוונות בתחום קבלת ההחלטות בבחירת מניות. על אף העובדה כי קיימות שיטות רבות, משקיעי הערך הפכו ללא ספק למשקיעים הגדולים והמצליחים בעולם. אנשים כמו וורן באפט, פיטר לינץ', בנג'מין גראהם, קנת פישר ואחרים הוכיחו כי שיטת הערך היא השיטה המניבה ביותר בעולם ההשקעות.
הקורס הינו פרקטי ומשלב לצד לימודים פרונטליים גם תרגול מעשי בזמן אמת מול מערכות מסחר.

קורס אופציות מעוף
8  מפגשים (4 ש"א אחת לשבוע)
קורס אופציות מעו"ף הוא קורס בתחום החוזים העתידיים והנגזרים על מדד תל אביב 25 (מדד המעו"ף). זהו קורס מקצועי שיקנה לך כלים עיוניים ומעשים למסחר במעו"ף, הכרות עם שוק המעו"ף והנגזרים תוך למידת שיטות מתקדמות ואסטרטגיות למסחר בשוק המעו"ף. הקורס מיועד למי שמעוניין להתמקצע ולהעשיר את עולם הידע שלו בשוק ההון. במסגרת הקורס תלמד לגדר סיכונים בניהול תיק ההשקעות, ולבנות פוזיציות מסחר שייעודן השגת תשואה מירבית בסיכון נמוך.

קורס ניתוח טכני ומסחר יומי
8  מפגשים (4 ש"א אחת לשבוע)
מטרת הקורס הינה לחשוף את התלמידים לכיוון החדש אליו הולך עולם ההשקעות וליתרונות שלו , לתחומים הרלבנטיים אליו ואת דרך היישום של היבטים אלו על מנת להיות משקיעים טובים ומודעים.השווקים הפיננסיים לוקחים את המשקיע למסע מרתק, עמוק ורחב גבולות , למקומות שבודקים את יכולות האדם באופן רציף, מקומות שאין בהם גבולות להצלחה ואין תחתית לכישלון. הקורס מפתח את מיומנות המשקיע והסוחר באמצעות שיטת הניתוח הטכני ומעניק כלים לניהול מודע של תיק ההשקעות.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם: (חובה)

אימייל: (חובה)

טלפון:

ההודעה שלך:

Share.

Comments are closed.